Rewitalizacja dłoni

Przywrócenie jędrności i odpowiedniego nawilżenia skóry dłoni dzięki zabiegowi rewitalizacji z użyciem kwasu hialuronowego.

Dłonie są narażone na działanie wielu czynników zewnętrznych – wiatru, niskich i wysokich temperatur, promieniowania słonecznego czy detergentów. Bez odpowiedniej pielęgnacji stają się szorstkie i poszarzałe. Poza tym skóra dłoni to jedna z najbardziej podatnych na starzenie partii ciała. W upływem lat traci jędrność, pojawiają się ubytki objętości.

Efekt

Zabieg rewitalizacji dłoni przywraca utraconą objętość i odpowiedni poziom nawilżenia skóry, powoduje, że staje się ujędrniona. Pobudza przy tym produkcję nowego kolagenu, podstawowego budulca skóry.

Jak wygląda zabieg

Zabieg polega na wstrzyknięciu pod skórę kwasu hialuronowego za pomocą kaniuli lub cienkiej igły, dzięki czemu nie jest zbyt bolesny. Czas trwania zabiegu to 15-20 minut. Wykonujemy go w oparciu o produkty: Theosyal Redensity II, Juvederm Volift lub Juvederm Volite.

Przez kilka dni poprzedzających zabieg nie należy przyjmować leków przeciwzapalnych i przeciwkrzepliwych.

Po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego (również solarium) oraz działania ekstremalnym temperatur (intensywnego zimna czy sauny).

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • skłonność do blizn przerostowych
  • choroby autoimmunologiczne
  • aktywna opryszczka

Może zainteresować Cię również:

Podologia – zabiegi na zdrowe i zadbane stopy